Praca

Zostań mistrzem pizzy!

Vicino Street Pizza wyróżnia się najlepszej jakości produktami i tym, że pizza włoska wyrasta tylko 2 minuty w nowoczesnym piecu gazowym. Z nami będziesz współtworzyć nowoczesny, prężnie rozwijający się koncept sprzedaży w formie profesjonalnego kontenera.

Jeśli i Ciebie fascynują tajniki wypieku pizzy w stylu włoskim i rzymskim, to ta praca jest stworzona dla Ciebie!
Nie musisz mieć doświadczenia – będziemy wspierać Cię szkoleniami i pełną wiedzą.

Stanowisko: Pizza maker

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie pizzy i dbanie o jej najwyższą jakość
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

  • chęć rozwoju i nauki (zatrudniamy kandydatów bez doświadczenia)
  • otwartość i zaangażowanie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4000 – 6000 zł brutto)
  • profesjonalne szkolenie
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • „elastyczny grafik” możliwość dostosowania czasu pracy do własnych potrzeb
  • zniżki pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko kierownicze

Zajrzyj też na nasz profil @pizzavicino na Facebooku i na TikToku lub @pizza.vicino na Instagramie i dowiedz się o nas więcej.